Ranking Blogów Według Tematów

blogiRanking Blogów Według Tematów
 
Kiedy odpaliliśmy naszego bloga, 5 lat temu, w polskim necie wisiał jeden blog podróżowaniu z dziećmi.  Hanna Lis, w miejscu, w którym prosi łaskawie darmowy nocleg, z uśmiechem na buzi mówi po polsku: „Tu tak capi, że ja nie wytrzymam tego za chwilę. Wszystkie te miejscowości tworzyły historię Europy i Świata, co można zobaczyć w niekończącej się popularności wśród naukowców, turystów - podróżników, czy producentów filmowych z Europy jak i Hollywood. Dla tych bardziej zaprawionych w turystycznych bojach ciekawa powinna się okazać wyprawa górskimi szlakami Enos i w pozostałych częściach wyspy. Sprzyjają ku temu przepiękne plaże: Golden Beach, Paradise, Tripiti, Psili, Ammos, które są idealnym miejscem na rodzinne wakacje.Jak już zapewne się domyślacie, nasza dłuuuga podróż niedługo będzie musiała się skończyć, dlatego aby zakończyć ją w dobrym stylu i położyć symboliczną wisienkę na torcie, postanowiliśmy zgłosić nasz VLOG do konkursu Gala Twórców 2015 (stary Blog Roku) w kategorii Video Lifestylowe! Targi TT Warsaw 2015 w ciągu weekendu odwiedziło ponad 18 tysięcy osób, które mogły spotkać ponad 450 wystawców z 47 krajów. Którą brałabym ze sobą na zakupy, żeby gdzieś po drodze zatrzymać się na światłach i uszczknąć z niej choć kilka zdań. Po wschodniej stronie wyspy jest kilka tajskich wiosek, ale plaże nie są takie ładne i niewielu zachodnich turystów się tam zapuszcza.
 
Zbliżają się święta, mój blog dawno już popadł w niełaskę, ale proponuję właśnie na święta wykonanie własnych wędlin. Wszystkie wyspy są piękne..najlepiej każdej poczytać , obejrzeć zdjęcia i wtedy podjąć ostateczną forum są wszystkie niezbędne informacje, wystarczy trochę chęci, aby poszukać miejsca dla siebie ! Pozostałości po tamtych czasach można jeszcze zobaczyć nad zatoką Talo Udan na południowym końcu wyspy. Oliwa z oliwek posiada prawie wszędzie i greckie specjały to souvlaki, spanakopita, Moussaka i tzatziki.Rozwój wyspy zahamowały wydarzenia z XIX i XX wieku, kiedy doszło do greckiej walki niepodległość i trzęsienia ziemi, którego skutki odczuwali mieszkańcy przez wiele lat. Zachwycająca jest sceneria świata podwodnego, rafy zamieszkują ławice ryb koralowych. W tej okolicy był dostęp do dwóch kapitalnych zatoczek (wschodnia i zachodnia); żeby dostać się na resztę wyspy to albo pieszo przez wzgórza - bardzo wyczerpująca droga. Południowa część wyspy Harris szczyci się piaszczystymi wybrzeżami, które szybko zapełniłyby się licznymi plażowiczami, gdyby nie zimna woda i częste opady deszczu.
 
W zeszłym roku polecieliśmy z rowerami na niezwykłą wyspę, która czasem więcej wspólnego miała z Księżycem, a nie z Ziemią - naszym celem była południowa Islandia Rok wcześniej odwiedziliśmy na rowerach Rumunię - Maramuresz i Bukowina podbiły nasze serca, także ciesząc nas w głębi, że wciąż jeszcze w Europie są regiony tak oddane tradycji. Znajdują się tam także dwie głębokie zatoki, które ze względu na niezwykle wąskie cieśniny łączące je z morzem, nazwane są jeziorami. To również rejon obfitujący w piękne wyspy, na które organizowane są wycieczki łodziami z miejscowości Ao Nang.Do tego piękna pogoda, wysokiej klasy hotele i miejsce to staje się idealne na wspaniałe greckie wakacje. Najważniejsze miasta na wybrzeżu wyspy to zabytkowe miasto Korcula, pobliska Lumbarda z najpiękniejszymi plażami i Vela Luka na drugim końcu wyspy. Byłam na Krecie, Korfu i Kos wszystkie wyspy sa piękne i mają swój specyficzny klimat. Blog Marzeny Wasilewskiej - jak to często bywa dobre rzeczy odkrywa się przez przypadek.